Liberale Stroomgroep
HomeOnderwerpenPublicatiesContactRSS

Wie ben ik?Wat wil ik?Publicaties
Website Joost Smits, politiek actief in Lansingerland (ZH)
Home  >  Publicaties  >  Inhoud artikel

Klik hier om te abonneren op de gratis nieuwsbrief

Naar bovenkant scherm

Hallo Lansingerland

dinsdag 1 januari 2008 - Per 13 december zijn we verhuisd naar Berkel (Lansingerland). Deze website verplaatst nu het focus naar Lansingerlandse zaken. Eerst even flink inlezen, inwerken, de buurt leren kennen. Heel voorzichtig in het begin.

Een paar dingen vallen meteen al op. Wat werden we in Rotterdam verwend met die Roteb! Omdat veel inwoners er daar een enorme pestzooi van maken worden alle mogelijke barrières die mensen ook maar zouden kunnen weerhouden hun nest schoon te houden weggenomen. Hier in Berkel hebben we niet eens een kliko voor het dagelijkse afval. Moeten we 40 meter mee lopen. Dus maar weer ergens een vuilniszak erop na houden, en die regelmatig legen. Pas bij 75 meter krijg je een kliko! Moet je in Rotterdam toch echt niet mee aankomen. Ik klaag niet, hoor. Burgerschap is toch ook dat je wat verantwoordelijkheid kunt dragen. Het valt gewoon op.

Ook opvallend is de folklore van de GFT-bak. Wederom klaag ik niet, want dit is wel makkelijk met het tuinafval. Maar ik ga er echt geen sinaasappelschillen en zo meer in doen. Bij mijn weten gaat alles gewoon naar de AVR, en daar gooien ze alles bij elkaar en verbranden ze het.

Andere folklore schijnt te zijn dat je hier in de raadszaal nog mag inspreken als burger in een vergadering van de gemeenteraad. Ach gossie. De bedenkers van het nieuwe gemeentelijke bestel wilden dat afschaffen, omdat het beleidsproces dan al veel te ver is gevorderd om de burger echt wat te bieden. Maar veel gemeenten wilden de folklore in stand houden. Jammer voor de burger, wat zullen die zich vaak bedrogen voelen.

Ik ga het meemaken allemaal, en u gaat het hier lezen. Hallo Lansingerland!

Categorie: Lokaal

Ik ben geïnteresseerd in uw mening:
Uw naam:

Uw e-mail adres:


Kan ik uw naam vermelden voor het geval het artikel wordt aangepast?

        

 
Dossier HSL
 
Vergroot lage resolutie filmpjes tot DVD-kwaliteit
 
PolitiekActief.Net op Twitter

Jaaroverzicht
 
Notities - Meest recente items
27 januari - Curatele Telex: Debat Woningmarkt op Slot *** Lansingerland in rapport Vakberaad Gemeentefinanciën?
24 januari - HSL Nieuwstelex - Minister draait over HSL *** Kamerlid in Bergschenhoek voor beantwoording vragen HSL *** Schriftelijk inbreng 26 januari online *** Nieuwe geluidskaarten
25 december - PolitiekActief.Net Jaaroverzicht 2011
25 november - Mythbusters

Lokale politiek - Meest recente items
24 januari - De horti-avonturen van onze burgemeester
23 januari - Gemeente spoor bijster in puzzel collegebelangen
15 januari - The Alderman's Speech
13 januari - CDA stelt vragen over integriteit bouwwethouder

Nationale/Europese politiek - Meest recente items
29 januari - Video: Hogesnelheidslijn in Sneltreinvaart
27 januari - Hoorzitting HSL en andere bedreigingen
16 januari - Oorspronkelijke geluidscontouren voor Bergschenhoek te reconstrueren
25 december - Minister: minder treinen over de HSL

Epistels - Meest recente items
20 januari 2012 - Afspraak is Afspraak
7 juni 2011 - Guerrilla-politiek en de andere ervaringen
6 april 2011 - De Toekomst van Lansingerland
9 juni 2010 - 9 Juni: Dag van de Waarheid (of niet?)
23 maart 2010 - Leefbaar Rotterdam aantoonbaar goed voor "ongedeelde stad"

Archief

Interessante site
Houten PC's van Mastera Mebeli
Houten PC's van Mastera Mebeli

Powered by Coranto

Deze Web site bestaat sinds juli 2000. Sinds november 2005 onder het domein "PolitiekActief.Net"

Copyrights, enz.: klik hier